Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44260
Stary 06.05.2011, 14:50
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Jakie 300-400 tysięcy euro? Ludzie - nikt od drugoligowca nie kupi piłkarza za tyle pieniędzy. Nie wierzę, że tyle kosztuje. Ktoś gdzieś napisał, że Cikos kosztuje jako opcja pierwokupu 100 tysięcy euro! Dlatego też warto go kupić, bo on za rok będzie lepszy niż dzisiaj i się okaże za kilka lat, że jednak to był dobry zakup. Napewno będzie z niego solidny ligowy obrońca, a że nie chcę nawet myśleć o tym, że rozwalą nam po sezonie całą obronę, to Cikos i Chavez jako pewne punkty zespołu zostaną.
Ktoś gdzieś napisał, że 100 tys. euro to za roczne wypożyczenie, a w umowie jest także kwota za wykup... jaka - oto jest pytanie? W prasie parokrotnie był wspomniane rząd wielkości, który wymieniłem. Moim zdaniem piłkarz klasy Baszcza to minimum, którego potrzebuje Wisła.
Odpowiedz cytując