domin_czyzyny napisał(a):

ceny biletów są podane od lutego, tyle było o nich dyskusji i wydawało się, że tylko kibice Craxy nie znają naszych cen, a tu taka niespodzianka ...
kto nie sprawdza cen biletów na mecz a idzie pod kasy ?
|
Od zawsze chodzę na trybunę dla kibiców zagorzałych, nie obchodzą mnie ceny na innych sektorach,stąd moje zaskoczenie.
Nastepnym razem w ramach wyjścia awaryjnego biorę PESEL dziecka sąsiada i będę robił za tatusia
Cytat:
|
Chyba Kolego nie chodzisz na mecze, interesujesz się Wisłą tylko jak przychodzi mecz z Legią,
|
Chyba to się pchła, wiesz na czym.
Siedzisz na forum od 09.2010 i już krytykujesz bezpodstawnie.
Kamell napisał(a):

|
Kupie 4 bilety na jakikolwiek sektor ( NAJLEPIEJ G) NA DERBY!!
|
To idź do kasy i kup a nie drzyj się na forum.
Chyba, że masz zdjęcie w koszulce w pasy w dowodzie osobistym to masz problem...
