Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4817
Stary 06.05.2011, 14:46
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
ceny biletów są podane od lutego, tyle było o nich dyskusji i wydawało się, że tylko kibice Craxy nie znają naszych cen, a tu taka niespodzianka ...

kto nie sprawdza cen biletów na mecz a idzie pod kasy ?
Od zawsze chodzę na trybunę dla kibiców zagorzałych, nie obchodzą mnie ceny na innych sektorach,stąd moje zaskoczenie.
Nastepnym razem w ramach wyjścia awaryjnego biorę PESEL dziecka sąsiada i będę robił za tatusia

Cytat:
Chyba Kolego nie chodzisz na mecze, interesujesz się Wisłą tylko jak przychodzi mecz z Legią,
Chyba to się pchła, wiesz na czym.
Siedzisz na forum od 09.2010 i już krytykujesz bezpodstawnie.


Kamell napisał(a):Wyświetl post
Kupie 4 bilety na jakikolwiek sektor ( NAJLEPIEJ G) NA DERBY!!
To idź do kasy i kup a nie drzyj się na forum.
Chyba, że masz zdjęcie w koszulce w pasy w dowodzie osobistym to masz problem...
Odpowiedz cytując