|
Fakt faktem że jakiegoś wielkiego szału to nie ma z biletami. 2-3 lata temu na ostatni mecz z Legią przy otwartych wszystkich trybunach (22tyś Legi nie było zakaz chyba) bilety poszły 2 góra 3 dni. Podobnie derby przy zamkniętej północnej. Teraz 3 dni sprzedaży i poza G i jakimiś sektorami to chyba wszędzie można dostać bilet. Fakt że na stare trybuny bilety były troche tańsze. Ale myślałem że szybciej się wyprzedadzą teraz.
|