Pyniu85 napisał(a):

chyba wiem dlaczego Kraków nie dostał Euro...po prostu UEFA stwierdziła, że nie zdążymy z przygotowaniami...
i dobrze bo byłby wstyd dopiero...przez 10 lat nie zdążyli wybudować
|
Gdyby Kraków dostał Euro to ten stadion byłby gotowy już rok temu.
Z elewacją, kostką przed trybunami, ładną zielenią i kilkoma boiskami treningowymi.