Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44259
Stary 06.05.2011, 13:38
Alvarez niestety popełnial więcej błędow niz Cikos , chociaz technicznie był na pewno lepszym zawodnikiem . Ponad Cikos wydaje się szybszym piłkarzem i z większą inklinacją do ofensywnych wejść . Poza tym Cikos się jeszcze rozwija więc z każdą kolejną rundą powinien być lepszy .

Jeśli klub pożałuje 200-300 tys euro na niego i znow kogos wypożyczy , aby znowu zgrywal się całą rundę z zespołem , to z całym szacunkiem , ale to będzie chora polityka . Podobnie ma się sprawa z Chavezem . Jeśli obaj nie zostaną w Wiśle to będzie porażka naszej polityki . Rozwalanie całej obrony drugi rok z rzędu to będzie kamikadze . Pamiętamy jak to wyglądalo rok temu .

Można , a nawet trzeba kupic nowych zawodników do obrony (dwóch bocznych jeden środkowy ) , natomiast trzeba ich z rozsądkiem wprowadzać do zespołu .
Odpowiedz cytując