Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11722
Stary 06.05.2011, 13:10
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Znaczy twierdzisz że jest możliwa feta w innym miejscu Polski niż Kraków lub Białystok? Gratuluje optymizmu.
Mozliwe jest wszystko co pokazal nam poprzedni sezon Dodatkowo co Was laczy z Jaga?

Ta liga jest tak pop*** ze do czasu kiedy jakas druzyna ma 1% szans na MP to bym jej nie skreslal.
Tu nie chodzi o optymizm a o realizm, jedno od drugiego naprawde wiele rozni.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując