mr_kwolf napisał(a):

|
Znaczy twierdzisz że jest możliwa feta w innym miejscu Polski niż Kraków lub Białystok? Gratuluje optymizmu.
|
Mozliwe jest wszystko co pokazal nam poprzedni sezon

Dodatkowo co Was laczy z Jaga?
Ta liga jest tak pop*** ze do czasu kiedy jakas druzyna ma 1% szans na MP to bym jej nie skreslal.
Tu nie chodzi o optymizm a o realizm, jedno od drugiego naprawde wiele rozni.