|
Senior Member
Offline
|
#2361

06.05.2011, 11:53
|
90minut :
Cytat:
" - Lech udostępni stadion dla kibiców - dla wszystkich posiadaczy karnetów, biletów i 1200 zaproszonych dzieci - cytuje prezesa Lecha Poznań Andrzeja Kadzińskiego portal interia.pl.
- My wczoraj dostaliśmy pozytywną decyzję Komendanta Miejskiego Policji i Prezydenta Poznania. Na ich podstawie wpuścimy ludzi - zapowiedział prezes Kadziński.
Stadion Lecha został zamknięty przez wojewodę w efekcie wtorkowych zajść podczas finału Pucharu Polski w Bydgoszczy. Po meczu doszło do zadymy, wtargnięcia na murawę przyjezdnych z Warszawy i bójki chuliganów z Poznania z policją i ochroniarzami na bieżni oddzielającej trybuny od murawy."
|
http://www.90minut.pl/news/155/news1...Gornikiem.html
i
Cytat:
"Kibice Legii zamierzają pozwać do sądu wojewodę mazowieckiego Jacka Kozłowskiego, po tym jak podjął decyzję, że piątkowy mecz stołecznego zespołu z Koroną Kielce odbędzie się bez udziału publiczności.
"Kibice, którzy kupili karnety i bilety na to spotkanie poniosą straty. Dlatego w piątek pod stadionem przy Łazienkowskiej od godz. 19:30 będziemy protestować przeciwko obecnej polityce rządu w stosunku do fanów piłkarskich."
|
http://legionisci.com/news/42688_Kib...lania_ind.html
Ostatnio edytowane przez Greeg : 06.05.2011 o godz. 11:56.
|
|