Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1036
Stary 06.05.2011, 10:22
Małek to tragedia - nigdy w życiu.

Najlepsi fachowcy od OPLA są na Stoczniowców - nawet ze Śląska ludzie przyjeżdżają do nich bo mają najlepsze opinie.

Goście pracowali w ASO kiedyś i wiele lat temu założyli swój warsztat - robią tylko Ople i znają wszystkie modele na wylot - po kolorze dymu z rury powiedzą Ci jaki masz przebieg


http://dobrymechanik.net/mechanicy/krakow/ja-ro.html

Telefony aktualne.

Polecam bo sam do nich jeżdżę od lat i lepszej obsługi i fachowców jeszcze nie widziałem. Podepną Cię pod kompa, sprawdzą wszystko perfekcyjnie.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując