Małek to tragedia - nigdy w życiu.
Najlepsi fachowcy od OPLA są na Stoczniowców - nawet ze Śląska ludzie przyjeżdżają do nich bo mają najlepsze opinie.
Goście pracowali w ASO kiedyś i wiele lat temu założyli swój warsztat - robią tylko Ople i znają wszystkie modele na wylot - po kolorze dymu z rury powiedzą Ci jaki masz przebieg


http://dobrymechanik.net/mechanicy/krakow/ja-ro.html
Telefony aktualne.
Polecam bo sam do nich jeżdżę od lat i lepszej obsługi i fachowców jeszcze nie widziałem. Podepną Cię pod kompa, sprawdzą wszystko perfekcyjnie.