jak nie masz znajomych mechaników to proponuję jechać do ASO danej marki. W warsztacie ogólnym nie podepną Ci go pod komputer bo pewnie nie mają odpowiedniego oprogramowania. Mogą też nie znać pewnych niuansów danego modelu.
Przypomniało mi się jeszcze, że w rejonie Bronowic zaraz nad estakadą, która leci nad ul. Armii Krajowej jest zakład specjalizujący się w Oplach. Kiedyś kumpel z pracy tam serwisował swoją Vectrę. Z tego co pamiętam to nie byli niestety tani ale myślę, że taki przegląd i podpięcie pod komputer zrobią w przyzwoitej cenie.
Mam adres strony:
http://www.malek.pl/ zapytaj