Od przyszłego tygodnia w sklepach powinny się już pojawić piwa z projektu Pinta :
Etykiety zostały zaprojektowane tak aby rzucały się w oczy na półkach sklepowych.
Miały być inne niż wszystkie.
I chyba się udało

Podoba mi się zwłaszcza Grodziskie.
( przepraszam za słabą jakość zdjęcia, ale nie miałam pod ręką aparatu i robiłam komórką )
p.s.
W ostatni weekend piwa Pinty lano przedpremierowo w Omercie i na Tomasza - podobno zeszło wszystko
