Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#560
Stary 06.05.2011, 09:53
Od przyszłego tygodnia w sklepach powinny się już pojawić piwa z projektu Pinta :



Etykiety zostały zaprojektowane tak aby rzucały się w oczy na półkach sklepowych.
Miały być inne niż wszystkie.
I chyba się udało
Podoba mi się zwłaszcza Grodziskie.

( przepraszam za słabą jakość zdjęcia, ale nie miałam pod ręką aparatu i robiłam komórką )

p.s.
W ostatni weekend piwa Pinty lano przedpremierowo w Omercie i na Tomasza - podobno zeszło wszystko
Ostatnio edytowane przez Ela : 06.05.2011 o godz. 09:58.
Odpowiedz cytując