PhantomRanger napisał(a):

|
A później leśne dziadki z PZPN płaczą, że polskie kluby stawiają na zagranicznych, a czy kogoś to dziwi? Zagrali kilka dobrych meczów w tym sezonie i cena ich jest jak za zboże.
|
To tzw. fakt medialny. Przecież w Hoffencheim czy nawet na Ukrainie nie pracują idioci. Piech w ciągu swojej długiej kariery zagrał może 2 dobre mecze, w tym jeden niedawno z Legią. Jankowski - uznany za najlepszego przez tygodnik Piłka Nożna, co było powodem okrutnych żartów ze strony weszło.
Obaj nie zagrali nawet udanej jednej rundy, więc o czym tu mówimy. Ruch próbuje kreować gwiazdy w mediach, bo żyje ze sprzedaży zawodników. Proste.