Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11711
Stary 06.05.2011, 09:26
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
A później leśne dziadki z PZPN płaczą, że polskie kluby stawiają na zagranicznych, a czy kogoś to dziwi? Zagrali kilka dobrych meczów w tym sezonie i cena ich jest jak za zboże.
To tzw. fakt medialny. Przecież w Hoffencheim czy nawet na Ukrainie nie pracują idioci. Piech w ciągu swojej długiej kariery zagrał może 2 dobre mecze, w tym jeden niedawno z Legią. Jankowski - uznany za najlepszego przez tygodnik Piłka Nożna, co było powodem okrutnych żartów ze strony weszło.

Obaj nie zagrali nawet udanej jednej rundy, więc o czym tu mówimy. Ruch próbuje kreować gwiazdy w mediach, bo żyje ze sprzedaży zawodników. Proste.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując