Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44257
Stary 06.05.2011, 08:37
A ta cała Artmedia to nie jest przypadkiem bankrut z 2giej ligi który odda go za darmo ? Przeciez za wypożyczenie już zabuliliśmy sporo pieniędzy.
..
Odpowiedz cytując