Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44256
Stary 06.05.2011, 08:29
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Przeciez Cios a Alvarez to niebo a ziemia. Urugwajczyk byl wprost niesamowitą pierdołą w ataku.
Aż takiej różnicy nie widzę. Ale jeśli to na korzyść Alvareza. Dla mnie gra Cikosa to głównie chaotyczna szarpanina i wydanie 300-400 tys. euro na wykupienie kogoś takiego to błąd. I jeszcze niektórzy tu piszą - wykupić niech walczy o 11. Takie pieniądze w warunkach i przy budżecie Wisły na rezerwowego prawego obrońcę?
Odpowiedz cytując