Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4813
Stary 06.05.2011, 07:59
danpe_ napisał(a):Wyświetl post
wiesz co teraz to i ja nie wiem, patrzyłem właśnie na mapkę na wisla.krakow.pl i nigdzie nie widzę takich biletów, a kobieta w kasie chciała mi sprzedać na mecz z Lechem bilet za 95zł a na Cracovię za
55
ceny biletów są podane od lutego, tyle było o nich dyskusji i wydawało się, że tylko kibice Craxy nie znają naszych cen, a tu taka niespodzianka ...

kto nie sprawdza cen biletów na mecz a idzie pod kasy ? zresztą już tyle graliśmy meczów z tymi cenami w tym sezonie, a Wisła od lat wprowadziła zasadę, że mecze TOP są tylko o 10 zł droższe od tych zwykłych.

Chyba Kolego nie chodzisz na mecze, interesujesz się Wisłą tylko jak przychodzi mecz z Legią, Lechem i Craxą - a teraz z wielką ochotą kupujesz bilet na G lub F, a na deser piszesz "pier..ły". A były mecze z Górnikiem, GKS, Jagą, Widzewem, Podbeskiedziem, Ruchem - miałbyś możliwość zapoznania się z naszymi cenami i nie byłbyś zdany na błędne informacje w okienku ... jeśli takowe były
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 06.05.2011 o godz. 08:03.
Odpowiedz cytując