danpe_ napisał(a):

wiesz co teraz to i ja nie wiem, patrzyłem właśnie na mapkę na wisla.krakow.pl i nigdzie nie widzę takich biletów, a kobieta w kasie chciała mi sprzedać na mecz z Lechem bilet za 95zł a na Cracovię za
55
|
ceny biletów są podane od lutego, tyle było o nich dyskusji i wydawało się, że tylko kibice Craxy nie znają naszych cen, a tu taka niespodzianka ...
kto nie sprawdza cen biletów na mecz a idzie pod kasy ? zresztą już tyle graliśmy meczów z tymi cenami w tym sezonie, a Wisła od lat wprowadziła zasadę, że mecze TOP są tylko o 10 zł droższe od tych zwykłych.
Chyba Kolego nie chodzisz na mecze, interesujesz się Wisłą tylko jak przychodzi mecz z Legią, Lechem i Craxą - a teraz z wielką ochotą kupujesz bilet na G lub F, a na deser piszesz "pier..ły". A były mecze z Górnikiem, GKS, Jagą, Widzewem, Podbeskiedziem, Ruchem - miałbyś możliwość zapoznania się z naszymi cenami i nie byłbyś zdany na błędne informacje w okienku ... jeśli takowe były