Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44255
Stary 06.05.2011, 07:46
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Przeciez Cios a Alvarez to niebo a ziemia. Urugwajczyk byl wprost niesamowitą pierdołą w ataku.
Niebo a ziemia na korzyść Alvareza, widać było po nim, że zebrał szliwy z SERIE A, tak jak on asekurował środkowych obrońców to nawet Baszczu tego nie potrafił, dodatkowo bardzo trudno było go przejść, był waleczny agresywny, grał z pianą na zębach taki południowo amerykański charakter. Potrafił również zagrać klepę i starał się nie wyprowadzać piłki na lagę. Niestety największa jego wadą był brak dośrodkowania, on po prostu nie miał siły w nodze aby dorzucić piłkę z rotacją. W nowoczesnym futbolu prawy obrońca bez umiejętności wrzutki to tak jakby napastnik nie potrafił strzelać na bramkę. Moim zdaniem jednak Cikos potrafi jeszcze mniej niż on.
Odpowiedz cytując