wanciak86 napisał(a):

Po dzisiejszym poznaniu nazwiska sędziego NAszego spotkania, jestem już pewny,że to Wisła je wygra.
Chciałbym móc to odszczekać.
|
To ciekawe, ja jak zobaczyłem, że sędziuje ta gnida, to powiedziałem "O k...a"

Myślę, że stwierdzić, kto wygra, to się akurat nie da. Natomiast pewien jestem, że mecz obfitował będzie w pomyłki sędziowskie, po których wszystkim w Gdańsku i Krakowie będą żyłki pękać
