Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4812
Stary 06.05.2011, 06:38
blanco napisał(a):Wyświetl post
Wieczny student ?
Podyplomowe robię weekendami.

Siemion napisał(a):Wyświetl post
gdzie te 95zł widziałeś na sektor E to ja nie wiem

wiesz co teraz to i ja nie wiem, patrzyłem właśnie na mapkę na wisla.krakow.pl i nigdzie nie widzę takich biletów, a kobieta w kasie chciała mi sprzedać na mecz z Lechem bilet za 95zł a na Cracovię za
55
Ale było to tuż przed zamknięciem w środę, cały dzień miała młyn i może z tego tytułu zaszło jakieś nieporozumienie.


Około godziny 19:30 w środę i w czwartek nie było żadnych kolejek, do okienka można było podejść od strzała.
Odpowiedz cytując