blanco napisał(a):

Wieczny student ?
|
Podyplomowe robię weekendami.
Siemion napisał(a):

|
gdzie te 95zł widziałeś na sektor E to ja nie wiem
|
wiesz co teraz to i ja nie wiem, patrzyłem właśnie na mapkę na wisla.krakow.pl i nigdzie nie widzę takich biletów, a kobieta w kasie chciała mi sprzedać na mecz z Lechem bilet za 95zł a na Cracovię za
55

Ale było to tuż przed zamknięciem w środę, cały dzień miała młyn i może z tego tytułu zaszło jakieś nieporozumienie.
Około godziny 19:30 w środę i w czwartek nie było żadnych kolejek, do okienka można było podejść od strzała.