Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4811
Stary 06.05.2011, 00:01
banasik napisał(a):Wyświetl post
Panowie powiedzcie mi proszę jak wyglądała dzisiaj sprawa kolejek po bilety o godzinie 11 (równo z otwarciem). Bowiem wybieram się jutro i nie wiem czy nastawiać sie na stanie w kolejce, czy wszystko załatwie "od strzała".
W środę od otwarcia kas trzeba była stać nawet do 2,5 h(wiem, bo sam stałem), w czwartek od rozpoczęcia sprzedaży, z tego co mowił znajomy trzeba było odstać w kolejce ok 1 h. Wszystko się jednak zmienia w ciągu dnia, także ciężko powiedzieć ile trzeba będzie czekać. Największe kolejki po bilety są pierwszego dnia, także w godzine pewnie wszystko załatwisz
Ostatnio edytowane przez canarinhos : 06.05.2011 o godz. 00:04.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując