banasik napisał(a):

|
Panowie powiedzcie mi proszę jak wyglądała dzisiaj sprawa kolejek po bilety o godzinie 11 (równo z otwarciem). Bowiem wybieram się jutro i nie wiem czy nastawiać sie na stanie w kolejce, czy wszystko załatwie "od strzała".
|
W środę od otwarcia kas trzeba była stać nawet do 2,5 h(wiem, bo sam stałem), w czwartek od rozpoczęcia sprzedaży, z tego co mowił znajomy trzeba było odstać w kolejce ok 1 h. Wszystko się jednak zmienia w ciągu dnia, także ciężko powiedzieć ile trzeba będzie czekać. Największe kolejki po bilety są pierwszego dnia, także w godzine pewnie wszystko załatwisz
