Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
banasik
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: SHUT UP PIG !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4808
Stary 05.05.2011, 22:44
Panowie powiedzcie mi proszę jak wyglądała dzisiaj sprawa kolejek po bilety o godzinie 11 (równo z otwarciem). Bowiem wybieram się jutro i nie wiem czy nastawiać sie na stanie w kolejce, czy wszystko załatwie "od strzała".
Odpowiedz cytując