Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2353
Stary 05.05.2011, 22:36
Prawda jest taka, ze po tym meczu w Bydgoszczy jakiś haniebnych czynów w postaci aktów wandalizmu dokonała grupa może 200-300 osób w przewazającej wiekszości z Lecha. Bo samo wbiegniecie kibiców Legii można uznać na naruszenie przepisów, które nie miało w sobie na celu jakiegoś wandalizmu, chęci bójki itd.
300 osób z 13000 to +/- 2%. Chciałbym żeby wsród naszych elit władzy, wsród posłów, senatorów, prawników, biznesmanów tylko grupa 2% miala na sumieniu jakieś konflikty z prawem oraz plamy na honorze takie jak wyrwanie krzesełka, czy samo ubranie kaptura na głowę

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując