Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2347
Stary 05.05.2011, 21:37
Ciekawe co HGW zrobi jak 15 000 ludzi zamiast dopingować na stadionie puści się w miasto. Okazując swoje niezadowolenie z powodu zamknięcia stadionu. Nawet kibice Korony nie bardzo przejęli się faktem ze na stadion nie wejdą. Władza sama kreuje niebezpieczne sytuacje, przecież to widać jak na dłoni.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując