|
Ciekawe co HGW zrobi jak 15 000 ludzi zamiast dopingować na stadionie puści się w miasto. Okazując swoje niezadowolenie z powodu zamknięcia stadionu. Nawet kibice Korony nie bardzo przejęli się faktem ze na stadion nie wejdą. Władza sama kreuje niebezpieczne sytuacje, przecież to widać jak na dłoni.
|