Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12691
Stary 05.05.2011, 21:24
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Pomijając cały nonsens zamykania stadionów interesujący w tej całej aferze jest inny aspekt. Otóż nie mam wątpliwości że "wojnę z kibolami" podpowiedzieli Doniowi spece od PR. Tak samo jak poprzednio "wojnę z dopalaczami". Od jakiegoś czasu widać że Donio zaczyna odchodzić od wcześniejszej taktyki nieustannego kopania PiS i zaczyna szukać "wrogów" gdzie indziej. Pytanie dlaczego
Może dlatego ze nawet czekolada choć słodka w nadmiarze prowadzi do zatwardzenia . Kombinowali, kombinowali i wyszło im, że kibol to dobry "winny" bo nikt kibola bronił nie będzie. Tym bardziej ze można propagandę okrasić troską o bezpieczeństwo na Euro. Nie można się niczym pochwalić bo na każdym kroku syf, to chociaż walczą POmatołki o bezpieczeństwo.
Hej Nasz TS !!