Wyświetl pojedynczy post
mr_seol
Senior Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: Stasovia urbs

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18387
Stary 05.05.2011, 21:13
maxim napisał(a):Wyświetl post
Może trochę przesadzam, ale
- szatnie w kontenerach, mi to nie przeszkadza,
- telebimy- do czego są potrzebne?
- też bym chciał widzieć komplety na tym stadionie, ale wątpię.
Mam nieodparte wrażenie, że ludźmi o podobnej mentalności i sposobie myślenia otacza się Majchrowski w magistracie i ZIKiT...
Po ch... telebimy, po ch...zaplecza, po ch... szatnie, murawę, bramki i krzesełka ze wzorem białej gwiazdy przecież macie, czego wy jeszcze wieczni narzekacze chcecie...?
Ktoś już zresztą wcześniej wspomniał, żeby zwracać uwagę opinii publicznej na te wszystkie skandaliczne opóźnienia i fuszerki choćby dlatego, że to inwestycja z pieniędzy podatników... jeżeli niektórym nie przeszkadza jak gospodaruje sie jego pieniędzmi, to jea tego nie rozumiem.
************** Veni , Vidi , Vistula vicit ***************

http://pl.20dollars2surf.com/?ref=619492
Odpowiedz cytując