AS82 napisał(a):

|
Kłamstwo polega na tym ,że "Szef szalikowców" czyli w domniemaniu jakiś bandzior stadionowy to nie to samo co Szef Stowarzyszenia Kibiców czy Szef Klubu Kibica , no ale można zacytować nieśmiertelne "ciemny lud to kupi"
|
Jak widać młody jesteś i mało wiesz. W tamtych czasach Szef Klubu Kibica, bo tak się nazywały te organizacje kibicowskie, był jednym z tzw. obecnie kumatych i brał udział we wszystkich albo prawie wszystkich awanturach, bo nie było podziału na jakis ultrasów, sportowców, gawędziarzy, piwoszy itp. Było się 5 w 1 jak Wash&Go. Dlatego skoro piszą, że niby w Bydgoszczy wywijał wężem (osobiście w to nie wierzę, bo to zwykły tchórz) to był szalikowcem czyli obecnie kibolem (jak to nazywa GW).