|
wiesz AS82 mnie to az tak bardzo nie dotyczy to Ty i Tobie podobni sa od dwudziestu lat robieni w balona i jeszcze bronia w imie nie wiem czego tych co z Was robia kretynow. Bron ich ile chcesz, obwiniaj o wszystko tych co sugeruja Ci media. Twoje zycie, Twoja sprawa. Za stary jestem facet zeby sie sprzeczac z ludzmi co sobie sami podrzynaja galaz na ktorej siedza. Jak lupniesz zadkiem o matke ziemie to moze cos Ci sie kolego odmieni, choc i w to watpie. Pewnie powiesz sobie ze to Kaczynskiego wina.
ziuk_NYC
Ostatnio edytowane przez ziuk_NYC : 05.05.2011 o godz. 21:08.
prosimy o nie odsniezanie dachu sejmu
z wyrazami
elektorat
"Ojczyzna nasza matka, a my Jej dzieci, Zle to dziecko, w ktorem Ona milosci nie wznieci"
|