Cytat:
|
w pierwszej kolejnosci bedzie jednak wina bandy Starucha.
|
Bandy ? Co tak miękko ?
Trzeba było od razu z grubej rury np, gangu starucha.
Cytat:
|
Ten protest to zwykły szantaż , w którym używa się rzeczywiscie niewinnych ,nie robiacych zadym kibiców,do tego aby tym co je robia znów uszło na sucho
|
Znowu za miękko.
Nie używa się , tylko zmusza się groźbami karalnymi i bezpośrednim przymusem fizycznym.
Jak się czyta niektóre posty w tym temacie , to ręce opadają.
Widać macki propagandy przenikają nawet do środowiska (rzekomo) kibicowskiego.