Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2332
Stary 05.05.2011, 20:14
Cytat:
w pierwszej kolejnosci bedzie jednak wina bandy Starucha.
Bandy ? Co tak miękko ?
Trzeba było od razu z grubej rury np, gangu starucha.

Cytat:
Ten protest to zwykły szantaż , w którym używa się rzeczywiscie niewinnych ,nie robiacych zadym kibiców,do tego aby tym co je robia znów uszło na sucho
Znowu za miękko.
Nie używa się , tylko zmusza się groźbami karalnymi i bezpośrednim przymusem fizycznym.

Jak się czyta niektóre posty w tym temacie , to ręce opadają.
Widać macki propagandy przenikają nawet do środowiska (rzekomo) kibicowskiego.
Odpowiedz cytując