Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2331
Stary 05.05.2011, 20:12
palikot napisał(a):Wyświetl post
http://legionisci.com/news/42679_Gru...rowej_NIE.html

No i jest Protest... U nas za tydzien drugi i trzeci najbardziej medialny mecz w sezonie i liczę, że razem też coś dodamy od siebie w temacie.
Myślę, że słownie można by pozdrowic głównego Maga, który wypowiedział wojnę kibicom w Polsce.
Odpowiedz cytując