Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2330
Stary 05.05.2011, 20:11
Donki napisał(a):Wyświetl post
Powiedz Mi co takiego zrobił Staruch, że nazywasz go bandytą ?
Niby gdzie go nazwalem bandytą Aczkolwiek to nie jest człowiek mający na koncie chwalebne czyny.

Szymek_R22 napisał(a):Wyświetl post
Chyba pojedziecie, bo nie chce mi się wierzyć, że jeździsz na wyjazdy...
akurat sie wybieralem
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 05.05.2011 o godz. 20:27.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując