Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
Kubi
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: Wiślacki Kraków - NH
Offline
#
2326
05.05.2011, 19:50
Prosze kumatych kibiców Legii Warszawa by nie brali na poważnie wpisów niektóych osób tutaj.
Wiem, że sie nie zmienie - sumienie mam czyste
Nowa Huta - w tej dzielnicy zawsze wierzyć bedę w Wisłe!
Kubi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kubi
Znajdź inne posty napisane przez Kubi