Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
12684
05.05.2011, 18:56
Drozd
napisał(a):
To powiedział ktoś z PiS więc dla ASa musi być to kłamstwo.
BSE zbiera straszna żniwo
.
Kłamstwo polega na tym ,że "Szef szalikowców" czyli w domniemaniu jakiś bandzior stadionowy to nie to samo co Szef Stowarzyszenia Kibiców czy Szef Klubu Kibica , no ale można zacytować nieśmiertelne "ciemny lud to kupi"
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82