Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12684
Stary 05.05.2011, 18:56
Drozd napisał(a):Wyświetl post
To powiedział ktoś z PiS więc dla ASa musi być to kłamstwo. BSE zbiera straszna żniwo .
Kłamstwo polega na tym ,że "Szef szalikowców" czyli w domniemaniu jakiś bandzior stadionowy to nie to samo co Szef Stowarzyszenia Kibiców czy Szef Klubu Kibica , no ale można zacytować nieśmiertelne "ciemny lud to kupi"