Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2694
Stary 05.05.2011, 18:50
Czy Wy tu wszyscy na rozszerzoną poszli? O matko i córko! Odchodziliście kiedyś od książek?

majca podstawa zdana na lajcie, z kumplem ja rozwiązaliśmy.

Gorzej będzie z polskim, mam pytanie czy i ile mogę dostać pkt za to że nawiązałem do całej lektury (że usunęła dziecko, że kwasem go oblała, że się zniszczyła psychicznie)?
I
Odpowiedz cytując