Czy Wy tu wszyscy na rozszerzoną poszli? O matko i córko! Odchodziliście kiedyś od książek?
majca podstawa zdana na lajcie, z kumplem ja rozwiązaliśmy.
Gorzej będzie z polskim, mam pytanie czy i ile mogę dostać pkt za to że nawiązałem do całej lektury (że usunęła dziecko, że kwasem go oblała, że się zniszczyła psychicznie)?