|
1906, myślę że spokojnie będą i możesz jechać. Ewentualnie obserwuj stronkę Wisły, a jak będziesz wyjeżdżał to zadzwoń by sie upewnić że bileciki są ;] Zaryzykuje stwierdzenie, że bilety nie pójdą w komplecie. Przed Jagą kilka dni było takiego szumu, a ostatecznie z 500 biletów zostało. Oby moje przewidywania sie nie sprawdziły.
Ostatnio edytowane przez michael : 05.05.2011 o godz. 18:28.
|