Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wojteks
Member
Od: 04.2011
Offline
#
4794
05.05.2011, 18:21
Ja też zazwyczaj chodze na g, ale teraz idę na narożnik także kupować i ma być miazga na f.
wojteks
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojteks
Znajdź inne posty napisane przez wojteks