Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
1906
Junior Member
Od: 11.2010
Offline
#
4791
05.05.2011, 18:16
Zajebiście, na F ostatnio jak byłem to było kiepsko, co dopiero na inne sektory...
1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 1906
Znajdź inne posty napisane przez 1906