Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
1906
Junior Member
Od: 11.2010
Offline
#
4788
05.05.2011, 18:12
Panowie, wiem, że to głupie pytanie, ale są jeszcze bilety na G na derby albo na Lecha?
P
1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 1906
Znajdź inne posty napisane przez 1906