|
Sami, masz racje. Ludzie co lubia matmę i wiążą z nią przszłość to zdają na rozszerzonym i są zadowoleni. A humaniści( w tym gronie i ja) licza każdy punkt. Ja ledwo nazbierałem 15 i dla mnie absurdem jest dawanie takich trudnych zadań. CKE w tym roku ostro jedzie. Na polskim tez wcale łatwo nie było, a tematy z rozszerzonego to jakis kosmos był...
Ale miejmy nadzieję, że wyniki nie będa najgorsze ; )
|