Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2688
Stary 05.05.2011, 18:06
pablo92TSW napisał(a):Wyświetl post
Co wg. was było takiego trudnego Na prawdę poziom tej maturki był taki wysoki Mnie się wydawało, że nie dali jakoś strasznie trudnego. Może dlatego, że miałem bardzo mocną klasę z matematyki w liceum i jakoś wszyscy ją dobrze umieli.

Sam napisałem nie najgorzej, moje wymarzone 90% jest w zasięgu, ale oceniając maturę na trzeźwo i porównując ją z poprzednimi rocznikami ta była trudna. Nie było banalnego zadania z wartością bezwzględną, które powtarzało się na próbnych, nie było pytania o dziedzinę funkcji przy logarytmach (również często widywałem). Dziwna ta matura była, taka z dupy wzięta.

Pocieszeniem jest fakt, że większości słabo poszła, więc progi na studia nie powinny być wyjątkowo wysokie
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując