Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11704
Stary 05.05.2011, 18:01
Zamiast stadionów zamknąć Tuska. Ten kretyn w imię własnych interesików zaraz gotów pogrzebać polską piłkę. Najpierw odciął kluby od kasy bukmacherów internetowych, teraz zamyka stadiony żeby maskować nieudolność władzy. Tych bandytów z Bydgoszczy trzeba wyłapać i pozamykać albo wywalić z trybun i cześć. Ale przecież nieudolna władza sama pisała podanie o wpuszczenie bandyty na ten mecz (tak, tak- bandyty, jak uderzysz kogoś na ulicy, jesteś bandytą, na stadionie tak samo), więc jak spodziewać się efektywnego wyegzekwowania prawa? Lepiej uniknąć jawnej kompromitacji zamykając stadiony, no i punkty w mediach, że się "coś" robi...
Odpowiedz cytując