Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2309
Stary 05.05.2011, 18:01
To jest kpina z kibiców całej Polsce.
Bezsensowna decyzja.

Ciekawe swoją drogą co na to C+. Ja takich meczów oglądać nie będę.

MÓWIMY JEDNYM GŁOSEM - PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 05.05.2011 o godz. 18:04.
Odpowiedz cytując