|
Zgodnie z filozofią Korwina powinno być tak:
- nie odgradzać w żadnym względzie ekip z Poznania i Warszawy - niech się tłuką - pewnie robiliby to tylko zainteresowani, ze względu na taki charakter - nie udzielać pomocy poszkodowanym.
- Obciążyć za dewastację fizyczne osoby, zatrzymując je na podstawie monitoringu i filmów operacyjnych.
- Zatrzymać nie wypuszczając ze stadionu i filtrując przy wyjściu.
- Nie odwoływać kary.
Zgadzam się z przedmówcami że w Anglii są dalej zadymy, ale Sky ani nikt nie zamierza tego propagować, więc nie mówi się tyle o tym.
Faktycznie powoływanie się na Thatcher i UK zaczyna być lekko nieaktualne.
Lech dostał za Litara.
Legia za swoją "świętość" - wiecznie pokrzywdzeni.
Nie pochwalam zachowania Wojewodów bo to oznacza realne straty dla ludzi, którzy kupili karnety. Kasy nie odzyskają ze względu na klauzulę władz publicznych!!:(
|