BBudowniczy napisał(a):

a co w tym nieprawdziwego i śmiesznego? poczytaj tutaj :
http://lechia.gda.pl/artykul/11793/
"Wołek: Ja widziałem Donalda Tuska jako szefa Klubu Kibica Lechii Gdańsk na początku lat siedemdziesiątych, młodziutkiego Donalda."
|
To powiedział ktoś z PiS więc dla ASa musi być to kłamstwo.

BSE zbiera straszna żniwo

.