Wyświetl pojedynczy post
pablo92TSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2683
Stary 05.05.2011, 17:42
wislacki napisał(a):Wyświetl post
Jak wam dzisiejsza matma poszła?

W moim odczuciu (zdawałem podstawę i rozszerzenie) podstawa trudna jak na swój poziom, chociaż mnie nie sprawiła wielu kłopotów. Znajomy który przygotowując się robił wszystkie arkusze z lat ubiegłych tu rozwiązał zaledwie połowę otwartych.

Natomiast co do rozszerzenia, powiem tak - na korki z matmy chodzę od sierpnia, a arkusze klepię od marca i bardzo dawno nie rozwiązywałem tak trudnej matury. Większość znajomych łapała się za głowy już po pierwszym zadaniu, rekordzista wyszedł po 10 minutach

Jeszcze tylko angielski i fizyka...

Z podstawy wyniki wszystkie dobrze, jedyne co mi mogą urwać to może za jakiś zapis, więc 90-100%
Co do rozszerzonej... dla mnie nie była trudna, ale zmęczenie dało znać o sobie, nie wszystko skończyłem, zawaliłem kilka prostych rzeczy. Jednego nie ruszyłem bo mi zabrakło czasu.
Odpowiedz cytując