Z podstawy wyniki wszystkie dobrze, jedyne co mi mogą urwać to może za jakiś zapis, więc 90-100%
Co do rozszerzonej... dla mnie nie była trudna, ale zmęczenie dało znać o sobie, nie wszystko skończyłem, zawaliłem kilka prostych rzeczy. Jednego nie ruszyłem bo mi zabrakło czasu.