TOMEK 11 napisał(a):

tu się nam pali:
PO, ŚO, LO, ŚP, N
i trzeba ten pożar ugasić, a nie smucić o 3 wzmocnieniach, jak ktoś jest gość to i bez wielkiego zgrywania da radę(czyt.Melikson, Genkov)
|
Wątpię, żeby było aż 5 wzmocnień latem. Przecież trzeba wykupić Chaveza i Cikosa, a za nich wyjdzie z 500 tysiecy euro. O prawym obrońcy myślę, że można zapomnieć. Najpewniej będziemy mieli nowego środkowego obrońcę i lewego obrońcę. Do ataku by ktoś się jeszcze przydał plus defensywny pomocnik, bo ostatnio Sobol mnie rozczarowuje...