TSman napisał(a):

siemanko, jestem na kupnie auta w kwocie do 6k PLN. Zależy mi na tym żeby nie było zbyt awaryjne rocznik nie starszy niż 95, koniecznie z silnikiem który zniesie LPG i którym będę w stanie kogokolwiek wyprzedzić. Ważna sprawa też to 4/5 drzwi. Myślałem o Audi 80, Golfie III, Astrze I.
Ktoś coś poleci?
|
lanos lub spokrewniona z nim astra