Wyświetl pojedynczy post
TSman
Banita
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Zza Wisły

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1030
Stary 05.05.2011, 16:31
siemanko, jestem na kupnie auta w kwocie do 6k PLN. Zależy mi na tym żeby nie było zbyt awaryjne rocznik nie starszy niż 95, koniecznie z silnikiem który zniesie LPG i którym będę w stanie kogokolwiek wyprzedzić. Ważna sprawa też to 4/5 drzwi. Myślałem o Audi 80, Golfie III, Astrze I.
Ktoś coś poleci?
Odpowiedz cytując