|
To jest chore. Jak można za wyjazdy zamykać stadiony gospodarzą. I co chcą zniszczyć fanatyzm, obudzą się za chwilę z ręką w nocniku, bo nie będzie dopingu a pikniki (z całym szacunkiem dla nich) zaczną gwizdać i wyzywać polskie gwiazdy.Chcą drugiej Anglii, to niech najpierw sprowadzą piłkarzy którzy coś potrafią a nie 11-stke która kopie się po czołach. Co za debile rządzą tym państwem. Brak słów.
|