Kaan napisał(a):

|
Ale tu nie chodzi o bezpieczeństwo stadionów. To ma byc kara - jak bedziecie dalej podskakiwac to zamkniemy stadiony na dłużej.
|
Ależ oczywiście.
Tylko niech powiedzą wprost, że to kara.
A nie zasłaniają się przepisami :
"–
Tę decyzję podjąłem zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych, która pozwala wojewodzie podjąć taką decyzję po dokonaniu przez właściwe organy oceny stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego na stadionie – powiedział wojewoda mazowiecki. "
Na podobnej podstawie zamknięto stadion Lecha.
A tak w ogóle czy Ustawa o Bezpieczeństwie Imprez Masowych nie mówi, że takie decyzje trzeba ogłosić na 7 dni przed danym wydarzeniem ?
edit :
" Art. 29. 1. Organ wydaje zezwolenie albo odmawia jego wydania w terminie co najmniej
7 dni przed planowanym terminem przeprowadzenia imprezy masowej. "
http://www.nettax.pl/dzienniki/du/2009/62/poz.504.htm