Wyświetl pojedynczy post
BBudowniczy
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12681
Stary 05.05.2011, 16:02
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Myslalem ze PIS juz obwinił PO i Tuska za wszystko w tym kraju
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-on...wiadomosc.html

Ryszard Czarnecki dziwi się na swoim blogu w Onet.pl dlaczego Donald Tusk nienawidzi kibiców piłkarskich. - Przecież jest jednym z nich. Był szefem szalikowców Lechii Gdańsk, brał udział w zadymach po meczach wyjazdowych tego klubu w Bydgoszczy i Olsztynie - pisze europoseł PiS komentując w ten sposób stanowcze wystąpienia premiera w sprawie zamieszek na stadionie w Bydgoszczy po finale Pucharu Polski między Legią Warszawa a Lechem Poznań.
a co w tym nieprawdziwego i śmiesznego? poczytaj tutaj :

http://lechia.gda.pl/artykul/11793/

"Wołek: Ja widziałem Donalda Tuska jako szefa Klubu Kibica Lechii Gdańsk na początku lat siedemdziesiątych, młodziutkiego Donalda."