Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10923
Stary 05.05.2011, 15:58
Cytat:
Wymyśl imię, wygraj kolację!

Zgodnie z zapowiedziami z początku rundy wiosennej, Wisła Kraków przygotowała dla posiadaczy karnetów konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia na wyjątkową kolację z zawodnikami Białej Gwiazdy!



Wszystkich karnetowiczów zapraszamy do udziału w konkursie na imię dla Wiślackiego Smoka! Zasady są proste. Do czwartku 12 maja do godz. 24:00 na adres mailowy: [email protected] należy przesłać swoją propozycję imienia dla Smoka wraz z krótkim uzasadnieniem.

Spośród wszystkich nadesłanych propozycji specjalne jury wybierze pięć najciekawszych, a ich autorzy otrzymają zaproszenia dla dwóch osób na kolację z pierwszą drużyną Wisły Kraków. Odbędzie się ona w poniedziałek 16 maja o godz. 19:00 na stadionie przy ul. Reymonta 22.

W mailu należy przesłać również imię, nazwisko i numer PESEL (w przypadku obcokrajowców zamiast numeru PESEL prosimy o wpisanie numeru, który znajduje się na Karcie Kibica). Dane te będą potrzebne przy weryfikacji, czy dana osoba posiada karnet. Za zgodą opiekuna w konkursie mogą wziąć udział także dzieci. Wówczas w mailu prosimy o zaznaczenie takiej zgody. W przypadku kiedy wygrana przypadnie osobie niepełnoletniej, na kolację zapraszamy ją w towarzystwie rodzica lub opiekuna prawnego.

Konkurs na imię dla Wiślackiego Smoka nie będzie jedyną okazją do wygrania kolacji z piłkarzami. O kolejnych szansach będziemy na bieżąco informować na naszej stronie.
http://www.facebook.com/WislaKrakow
Odpowiedz cytując