|
Senior Member
Offline
|
|
Cytat:
Wymyśl imię, wygraj kolację!
Zgodnie z zapowiedziami z początku rundy wiosennej, Wisła Kraków przygotowała dla posiadaczy karnetów konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia na wyjątkową kolację z zawodnikami Białej Gwiazdy!

Wszystkich karnetowiczów zapraszamy do udziału w konkursie na imię dla Wiślackiego Smoka! Zasady są proste. Do czwartku 12 maja do godz. 24:00 na adres mailowy: [email protected] należy przesłać swoją propozycję imienia dla Smoka wraz z krótkim uzasadnieniem.
Spośród wszystkich nadesłanych propozycji specjalne jury wybierze pięć najciekawszych, a ich autorzy otrzymają zaproszenia dla dwóch osób na kolację z pierwszą drużyną Wisły Kraków. Odbędzie się ona w poniedziałek 16 maja o godz. 19:00 na stadionie przy ul. Reymonta 22.
W mailu należy przesłać również imię, nazwisko i numer PESEL (w przypadku obcokrajowców zamiast numeru PESEL prosimy o wpisanie numeru, który znajduje się na Karcie Kibica). Dane te będą potrzebne przy weryfikacji, czy dana osoba posiada karnet. Za zgodą opiekuna w konkursie mogą wziąć udział także dzieci. Wówczas w mailu prosimy o zaznaczenie takiej zgody. W przypadku kiedy wygrana przypadnie osobie niepełnoletniej, na kolację zapraszamy ją w towarzystwie rodzica lub opiekuna prawnego.
Konkurs na imię dla Wiślackiego Smoka nie będzie jedyną okazją do wygrania kolacji z piłkarzami. O kolejnych szansach będziemy na bieżąco informować na naszej stronie.
|
http://www.facebook.com/WislaKrakow
|
|