Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.05.2011, 15:27
blanco napisał(a):Wyświetl post
Żyjemy w chorym kraju, skandal ! Tak się niszczy polski ruch kibicowski.
Ultra Legia nie może tak tego zostawić..
Decyzja beznadziejna i pozowka wiadomo - nie takiej oczekiwalem.
Najgorsze, ze oczywiscie cierpia normalni kibice. Teraz pewnie my sie
pewnie bedziemy solidaryzowac z meczennikami z Poznania czy stolicy
- organizowac jakies protesty, wychodzenie ze stadionu, 45 min bez
doping etc. I nawet jak bedzie bezpiecznie na najblizszych meczach
to bedzie chujowo i i tak ludzie wiecej nie przyjda. A co nas to obchodzi ?
Jest zabawa, sa kosekwencje - sie pobawili chlopcy z Poznaia i stolicy
ich sprawa - niech sie bawia jak chca.
Naprawde na stadionach mozna sie dobrze bawiec nie wbiegajac
na murawe i nie odpalajac rac, szczegolnie, ze one prawie zawsze
pozniej laduje gdzies gdzie ni powinny.
Ruch kibicowski niszczy sie sam.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując